Ubytování Šumava - Penzion Fiala - Kubova Huť

Penzion se nachází přímo pod sjezdovkami na Obrovci v obci Kubova Huť na Šumavě a nabízí levné ubytování na Šumavě.

Penzion Fiala nabízí překrásný výhled na masiv Boubína a hraniční hory. Součástí penzionu je sauna, společenská místnost, parkoviště a prostory pro uložení kol a lyží. Naleznete zde zázemí ve 2, 3 , 4  a  8  lůžkových apartmánech, vybavené, kuchyňkou, sociálním zařízením, sat. TV a WIFI internetem.
 
Chcete-li na Šumavě relaxovat či sportovat, náš penzion nabízí ideální ubytování. Šumava disponuje krásnou přírodou a nepřeberným množstvím aktivit pro trávení volného času. 
 
Obec Kubova Huť se rozprostírá na úpatí Boubína ve výšce 1 000 m/n.m s nejvýše položenou vlakovou stanicí v České republice.
 
Pro ty, kteří hledají aktivity na léto nebo zimu nebo ryzí přírodu, sportovní, případně kulturní vyžití je k dispozici cykloturistika, nordic walking, běžecké a sjezdové tratě, sjíždění horního toku Vltavy, jízda na koních ,discgolf , tenisový kurt, inline bruslení kolem Vltavy, horské koloběžky, rozhledna na Boubíně, Šumavský pivovar a restaurace ve Vimperku, otočné divadlo v Českém Krumlově, hrad Kašperk, rozhledna se zoologickou zahradou v německém národním parku Bavorský les, wellness v německém Waldkirchenu.

okolo_boubina

 

Chcete nás kontaktovat?
Chcete-li se dozvědět více o našem penzionu Fiala v Kubově Huti, neváhejte a kontaktujte nás! Můžete k tomu využít také kontaktní formulář.
 
Chcete si zarezervovat pokoj?
Máte-li zájem si předběžně zarezervovat pokoj, můžete k tomu využít náš objednávkový formulář a my Vás po obdržení objednávky budeme kontaktovat.

Penzion Fiala Vám nabízí možnost ubytování. Šumava je místem, kde si každý člověk najde své. 
 
Penzion Fiala - levné ubytování Šumava

Last minute

 
Penzion Fiala
9,7/10
Kontaktní údaje

+420 602 170 337

Penzion Fiala
Kubova Huť 20
385 01 Vimperk
ŠŠumava

info@penzionfiala.cz

48.9798050N, 13.7682050E